دریای زندگی

کفشهایم را می پوشم و در زندگی قدم می زنم ... من زنده ام و زندگی ارزش رفتن دارد ... آن قدر می روم تا صدای پاشنه هایم گوش ناامیدی را کر کند ... زندگی به سادگی رفتن است ! به همین راحتی ... زندگی ارزش لنگ لنگان رفتن را نیز دارد ...

گروه تلگرام


سلام

متن زیر درخواستی است که خواهر خوبمون " پونه خانم عزیز" توی وبلاگشون مطرح کردن و من اونو عیناً اینجا نقل میکنم تا مورد توجه دوستان عزیز واقع بشه و عزیزانی که تمایل دارن به وبلاگ پونه خانم رفته و شماره بدن .

طبیعتن انصراف از گروه هم به راحتی امکان پذیره ...

و اما متن پست مورد نظر در وبلاگ پونه خانم :

چند روز پیش من توی وبلاگ عمو بهمن پیشنهاد دادم یه گروه توی تلگرام درست کنیم تا دیگه مثل اینبار که بلاگفا خراب شد دوستامونو گم نکنیم . یعنی تنها هدف این گروه همینه و با توجه به اینکه توی تلگرام شماره اعضای گروه  برای بقیه مشخص نمیشه  (البته به غیر از مدیر گروه که بنده باشم و قول میدم زنگ نزنم فوت کنم )یه مقدار راحت تر این موضوع رو  افراد می پذیرند . متاسفانه اونجا زیاد مورد استقبال واقع نشد این پیشنهاد ! حالا من تصمیم گرفتم این پیشنهاد رو توی وبلاگ خودم مطرح کنم کسانی که تمایل دارن توی این گروه عضو بشن بعد از خوندن قوانین گروه در صورت تمایل شمارشونو به شکل پیغام برام بذارن و اگر برای اسم گروه پیشنهادی دارن بنویسند .


قوانین گروه:

1- صحبت کردن ،چت و مکالمات دو نفره  در محیط گروه ممنوع می باشد.

2-ارسال جک و لطیفه هایی که حاوی مطالب توهین آمیز به قومیت ها است ممنوع می باشد.

3-ورود افراد زیر 18 سال ممنوع (البته مدیر گروه که بنده باشم یک استثنا است)

4-عضوگیری بدون هماهنگی مدیر گروه ممنوع می باشد

5-گذاشتن پیام خصوصی برای سایر اعضای گروه در صورت عدم تمایل این افراد ممنوع می باشد و در صورت اعلام عدم رضایت  فرد ، لطفا از گذاشتن پیام خصوصی خودداری فرمائید.

توجه داشته باشید مدیر گروه گوش متخلفینو پخ پخ ...گفته باشم

در ضمن گروه مختلطه بنابراین اگر تمایل به عضویت در گروههای مختلط را ندارید حواستون باشه ! خواهرا و آقایون داداشا حواستون به حجابتونم باشه 

خانوما تو رو خدا نترسید بیایید تو گروه منو تنها نذارید اینطوری مجبورم کلا بی خیال گروه بشم خواهش می کنم

[ سه‌شنبه 9 تیر 1394 ] [ 00:57 ] [ بهمن ]

[ 14 نظر ]